Preskočiť na obsah
Tomáš Ďurik

Stavebníctvo

Tomáš Ďurik

Elektrická inštalácia

Obec
Bánovce nad Ondavou
Od roku
2015
IČO
48 115 835

Tomáš Ďurik

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 04 Bánovce nad Ondavou
Na trhu od
26. marca 2015
IČO
48 115 835
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.21)
Elektrická inštalácia

Podnikanie v číslach

11
rokov na trhu
2015
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Tomáš Ďurik

Tomáš Ďurik – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Bánovce nad Ondavou. Podniká od 26. marca 2015.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Tomáš Ďurik
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
48 115 835
Dátum vzniku
26. marca 2015
Miesto podnikania
072 04 Bánovce nad Ondavou
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-22091
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.21)
Elektrická inštalácia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Tomáš Ďurik zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Tomáš Ďurik?

Miesto podnikania je v obci 072 04 Bánovce nad Ondavou.

Čím sa Tomáš Ďurik zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Tomáš Ďurik?

IČO je 48 115 835.

Odkedy podniká Tomáš Ďurik?

Podnikanie začalo 26. marca 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Tomáš Ďurik podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese tomas-durik.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.